Slaapkamers
2Badkamers
1Zwembad
JaGolfwoning op de begane grond. **LOCATIE, LOCATIE, LOCATIE** We zijn verheugd om dit unieke appartement op de begane grond te mogen aanbieden. Gelegen aan de door Jack Nicklaus ontworpen golfbaan, ligt deze prachtige woning op slechts 2 minuten lopen van het clubhuis en het stadscentrum. Met een ruim terras, een privétuin, uitzicht op de "sleeping lady"-berg en de oefenbaan. Bij binnenkomst in het appartement bevindt zich de keuken aan de linkerkant, die toegang geeft tot een aparte bijkeuken. Twee tweepersoonsslaapkamers, beide met airconditioning, waarvan de hoofdslaapkamer is voorzien van inbouwkasten, een plafondventilator en openslaande deuren naar het terras. De tweede slaapkamer heeft ook inbouwkasten, een plafondventilator en een raam met uitzicht op de voorzijde van de woning. Tussen de slaapkamers bevindt zich een familiebadkamer met bad, douche, wastafel en toilet. De grote woon-/eetkamer is de perfecte plek om te ontspannen met schuifdeuren naar het terras. Deze woning biedt een unieke kans voor wie wil uitbreiden, aangezien er plannen en vergunningen zijn om uit te breiden naar 3 slaapkamers en 2 badkamers. De woning is echter ook perfect gelegen als permanente woning of tweede woning.
De hierin verstrekte informatie is onder voorbehoud van fouten en maakt geen deel uit van een contract. Het aanbod kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
*Maximaal 70% van de aankoop-/taxatiewaarde mag gefinancierd worden middels hypotheek. De overige 30% van de aankoopwaarde plus belastingen en andere bijkomende kosten kunnen niet gefinancierd worden.