Woonoppervlakte
65m2perceel
140m2Slaapkamers
2Badkamers
1Zwembad
JaFantastisch zuid georiënteerd appartement op de bovenste verdieping met 2 slaapkamers in Cabo Roig, Alicante, dicht bij het strand en het winkelcentrum La Zenia Boulevard. Het pand wordt volledig gemeubileerd verkocht en bestaat uit een veranda, een ruime en lichte woon-/eetkamer, een volledig uitgeruste Franse keuken, twee slaapkamers met inbouwkasten, een badkamer, een zonnig terras en een prive dakterras/solarium met een prachtig uitzicht op de omgeving en de Middellandse Zee. Vaste huisvesting en met alles wat u nodig hebt om in te trekken. Door de zonnige ligging is het erg licht en vrolijk. Uitzicht op zee vanaf het dakterras. Rustige en gegeerde woonwijk, maar met winkelcentra en alle voorzieningen in de buurt. Er is een prachtige gemeenschappelijke tuin met zwembad. Een toegewezen parking op het afgesloten parkeerdomein is tevens inbegrepen in de prijs!
De hierin verstrekte informatie is onder voorbehoud van fouten en maakt geen deel uit van een contract. Het aanbod kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
*Maximaal 70% van de aankoop-/taxatiewaarde mag gefinancierd worden middels hypotheek. De overige 30% van de aankoopwaarde plus belastingen en andere bijkomende kosten kunnen niet gefinancierd worden.