Slaapkamers
2Badkamers
2Zwembad
JaDit lichte, zonnige en luchtige appartement in het hart van Sucina heeft werkelijk alles. Twee badkamers, uitzicht op het zwembad en directe toegang tot alles wat dit traditionele Spaanse dorp te bieden heeft. Het appartement komt binnen via een hal die toegang geeft tot de woonkamer. Links bevindt zich de deels open keuken. De keuken is voorzien van een inbouwkeuken, keramische kookplaat, oven, afzuigkap, wasmachine, koelkast met vriezer en een granieten aanrechtblad met een doorgeefluik naar de woonkamer. De woonkamer is tevens een woon-eetkamer, momenteel ingericht met een eethoek, een bank en twee fauteuils, en geeft toegang tot een overdekt terras met een zeer zonnige ligging en uitzicht op het zwembad aan de rechterkant, een panoramisch uitzicht over het dorp en het Spaanse platteland aan de linkerkant. Vanuit de woonkamer kom je in een kleine hal. Rechts bevindt zich de hoofdbadkamer met ligbad, bidet, douche, toilet, wastafel en een raam. Vanuit de woonkamer is er een hal; links van de hal bevindt zich de tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een inbouwkast, een plafondventilator en nachtkastjes. Aan het begin van de hal bevindt zich de hoofdslaapkamer, een ruime tweepersoonskamer met een tweepersoonsbed, inbouwkasten, nachtkastjes en een plafondventilator. Deze kamer geeft toegang tot een en-suite badkamer met toilet, douche en wastafel. Deze hoekunit biedt veel privacy en veel zonlicht. Op het hoofdterras is een berging, ideaal voor het opbergen van tuinmeubilair. Dit appartement is gelegen in een gebouw met een groot gemeenschappelijk zwembad, een lift en ligt zeer dicht bij alle voorzieningen, op slechts 20 minuten van de kust en 20 minuten van een vliegveld. Dit appartement is ideaal voor zowel permanente bewoning als als vakantiehuis.
De hierin verstrekte informatie is onder voorbehoud van fouten en maakt geen deel uit van een contract. Het aanbod kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
*Maximaal 70% van de aankoop-/taxatiewaarde mag gefinancierd worden middels hypotheek. De overige 30% van de aankoopwaarde plus belastingen en andere bijkomende kosten kunnen niet gefinancierd worden.