Slaapkamers
3Badkamers
2Dit luxe gerenoveerde appartement met 3 slaapkamers is gelegen op de 4e verdieping en biedt een prachtig uitzicht over de jachthaven van Lo Pagán. De nieuwe open indeling is zeer hoogwaardig ingericht en gemeubileerd en biedt volop mogelijkheden om te koken, gasten te ontvangen, te dineren, te ontspannen en te genieten van het zonnige terras met prachtig uitzicht op zee. Er zijn 3 slaapkamers, een hoofdbadkamer met inloopdouche en een eigen badkamer met een bad op pootjes en een inloopdouche. Er is een bijkeuken met de boiler en de wasmachine. De woning is voorzien van warme en koude airconditioning en wandverwarming in de woonkamer en de hoofdslaapkamer. Een bezichtiging is ten zeerste aanbevolen om de hoge kwaliteit en faciliteiten van dit appartement te waarderen. Het appartement wordt volledig gemeubileerd en direct klaar voor gebruik verkocht en is een uitstekende woning voor permanente bewoning of een prachtig vakantieappartement vlakbij de stranden, bars en restaurants.
De hierin verstrekte informatie is onder voorbehoud van fouten en maakt geen deel uit van een contract. Het aanbod kan zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
*Maximaal 70% van de aankoop-/taxatiewaarde mag gefinancierd worden middels hypotheek. De overige 30% van de aankoopwaarde plus belastingen en andere bijkomende kosten kunnen niet gefinancierd worden.